ORAR 12PM

Colegiul "Spiru Haret"                                 Director    
Ploiesti, Prahova     ORAR 2014-2015                   Mihai Sandu    
                                                     
                                                     
Diriginte                        
     Nr. Crt. Clasa Ora 10A       MII 10B       MI 10C   MIE 10D       SN 10E   MEC 10F   MEC 10G MECL 10H MECL 10 I MECP 10J           EA 10K           EA 10L     EA
LUNI 5 11.30-12.20                                                
6 12.30-13.20 FIZ SM                     FIZ PN             FIZ SC    
7 13.30-14.20 GEO VM CHIM SC INFT RA FRAN CL PRACT LAB PRACT LAB FIZ PN FIZ IC LINF SC ROM VA ROM PA PRACT LAB
8 14.25-15.15 LINF MM FIZ SC LINF RA ENGL VM PRACT LAB PRACT LAB ROM ZR ROM DM MOD NR LINF SC ROM PA PRACT LAB
9 15.20-16.10 EDFIZ OM FRAN DM EDFIZ IE PSIH CV PRACT LAB PRACT LAB ROM ZR ROM DM GEO BE FIZ IC ENGL VM PRACT LAB
10 16.20-17.10 CHIM PP ROM DM PSIH CV ISTO BG PRACT LAB PRACT LAB ENGL MM ENGL TI ROM ZR FIZ IC FIZ SC PRACT LAB
11 17.15-18.05 IST BG PSIH CV ROM AC FIZ SC PRACT LAB PRACT LAB MATE AA FIZ IC MOD NR ENGL CI EDFIZ OM PRACT LAB
12 18.10-19.00 PSIH CV         FIZ SC PRACT LAB PRACT LAB     ENGL TI MOD GMA ENGL CI     PRACT LAB
MART I 5 11.30-12.20         ENG2 CR                                    
6 12.30-13.20     LINF RL ENG2 CR EDFIZ IE                 FIZ SC         MOD RN
7 13.30-14.20 MATE BN MATE DM BIO SC MATE PA ENGL CI ENGL TI FRAN CL MATE FM FIZ SC PRACT LAB EDA BP MOD RN
8 14.25-15.15 MATE BN MATE DM IST CC LINF MM ENGL CI MOD SS ENGL MM MATE FM EDA BP PRACT LAB MOD RN FRAN DM
9 15.20-16.10 REL DC ENGL CM FIZ ED LINF MM FRAN DM MATE AA MOD SS EDA BP MATE FM PRACT LAB IST PE IST CC
10 16.20-17.10 ENGL CM BIO NT FIZ ED BIO SC CHIM BR MOD SS EDA BP IST PE CHIM DE PRACT LAB MATE LA ENGL TI
11 17.15-18.05 EDFIZ OM FRAN DM CHIM DE CHIM BR MOD GNM EDA BP MOD SS REL BE ENGL TI PRACT LAB MATE LA REL DC
12 18.10-19.00 BIO NT EDFIZ OM         MOD SS MOD GNM REL BE FRAN NH ENGL TI PRACT LAB REL DC EDA BP
MIERCURI 5 11.30-12.20                                                
6 12.30-13.20                 EDFIZ TG LINF RA                 MOD RN FIZ RN
7 13.30-14.20 ROM DC MATE DM     ROM VA BIO F EDFIZ IE IST CC MATE FM PRACT LAB MOD RN ROM PA LINF PI
8 14.25-15.15 MATE BN IST CC BIO SC MATE PA LINF MM BIO F GEO BE PSIH GM PRACT LAB GEO AI MOD RN PSIH FA
9 15.20-16.10 MATE BN LINF MM GEO VM BIO SC FIZ IC ROM DC MOD SS LINF PI PRACT LAB PSIH FA MATE LA EDFIZ IE
10 16.20-17.10 FIZ SM MATE DM CHIM DE GEO VM PSIH FA MOD SS EDFIZ IE GEO BE PRACT LAB MATE LA BIO F MATE D
11 17.15-18.05 FIZ SM GEO VM ENGL CR EDFIZ IE MOD SS IST BG PSIH FA BIO F PRACT LAB MATE LA CHIM DE    
12 18.10-19.00 FR II     EDFIZ IE     MOD SS PSIH FA BIO F CHIM DE PRACT LAB IST BG GEO BE    
JOI 5 11.30-12.20 LINF1 US                                            
6 12.30-13.20 3ORE US     FIZ ED FRAN CL                     MOD RN     ENGL TI
7 13.30-14.20 BIO NT MATE DM MATE BR MATE PA ROM PA ENGL TI PRACT LAB PRACT LAB IST CC MOD RN PRACT LAB ROM PM
8 14.25-15.15 MUZDES ATDF BIO NT MATE BR MATE PA IST CC FRAN DMA PRACT LAB PRACT LAB REL DC EDFIZ OM PRACT LAB MOD RN
9 15.20-16.10 INFT US ENGL CM MUZDES ATDF ROM VA FIZ IC MATE AA PRACT LAB PRACT LAB MATE FM MATE LA PRACT LAB BIO F
10 16.20-17.10 LINF2 US MUZDES ATDF REL DC MUZDES ATDF MATE AA GEO AI PRACT LAB PRACT LAB ROM ZR ROM VA PRACT LAB MATE D
11 17.15-18.05 LINF2 US ROM DM FRAN DMA ROM VA MATE AA FIZ IC PRACT LAB PRACT LAB ROM ZR BIO F PRACT LAB GEO AI
12 18.10-19.00 LINF2 US EDFIZ OM FRAN DMA     GEO AI FIZ IC PRACT LAB PRACT LAB BIO F ROM VA PRACT LAB MATE D
V INERI 5 11.30-12.20         ENG1 CR                                    
6 12.30-13.20         ENG1 CR         ROM DC             MOD NE        
7 13.30-14.20 EDA GG CHIM SC MATE BR CHIM BR     ROM DC ROM ZR MOD GNM MOD NR REL CC PSIH GM FIZ PN
8 14.25-15.15 ENGL CM EDA GG MATE BR FIZ SC REL CC MATE AA LINF VM MOD GNM MATE FM EDA BP FRAN II MOD NE
9 15.20-16.10 FRAN II FIZ SC ENGL CR EDA BP MATE AA REL CC CHIM BR MOD GNM PSIH GM FRAN NH LINF SC MOD NE
10 16.20-17.10 CHIM PP REL CC EDA BP FIZ SC ROM PA CHIM SC MATE AA EDFIZ TG FRANC DM MOD NE ENGL VM CHIM BR
11 17.15-18.05 ROM DC ROM DM ROM AC ENGL VM EDA BP     MATE AA MOD GNM EDFIZ TG CHIM SC MOD NE ROM PM
12 18.10-19.00 ROM DC FIZ SC ROM AC REL CC ROM PA     MOD GNM ROM DM         MOD NE ROM PM

Stiri

La Colegiul “Spiru Haret” Ploiești, se fac înscrieri la Şcoala postliceală- Nivel 5 de calificare, pentru anul școlar 2018-2019,  la calificările:
- Analist programator (28 locuri) – 1,5 ani;
- Tehnician electronist electronică industrială(28 locuri) – 1,5 ani;
- Tehnician operator maşini cu comandă numerică(28 locuri) – 1 an;

 
Se pot înscrie absolvenți de liceu cu sau fără bacalaureat.
Se eliberează Certificat de calificare profesională, nivel 5 de calificare.

ÎNSCRIERI:

Etapa I de înscriere: 16-26 iulie 2018, orele  8,30-14,00
Etapa a II-a de înscriere( dacă rămân locuri): 01 august–7 sept.2018, orele 8,30-14,00

 

Metodologie admitere inv postliceal 2018

Procedura admitere inv prof 3 ani

Anunţ

 

    Şcoala Gimnazială „Rareş-Vodă” Ploieşti şi Colegiul „Spiru Haret” Ploieşti alături de partenerii în organizarea acestui proiect naţional vă invită pe 31 mai 2018 să participaţi cu elevii dumneavoastră la  aVIII-a ediţie a Concursului Naţional pentru elevi „Matematica –ştiinţă şi limbă universală”, avizat în CAER 2018 prin OMEN nr. 3076/17.01.2018, Anexa 7, Domeniul Ştiinţific, pag. 47, Poziția 2071  

     Vă invităm să fiţi alături de noi şi în acest an la derularea proiectului.

Înscrierile se fac online (pentru fiecare elev în parte) pe site-ul concursului cnmatervph.wordpress.com , până la data de 20 mai  2018. Detaliile în ataşament.

Vă mulţumim anticipat şi vă aşteptăm.

 

acord + fisa de inscriere

Regulament

Titularizare 2017

 

Inspectii titularizare

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!